Чоловічий шкіряний гаманець, портмоне під документи на магніті чорний, Cardinal
- Немає в наявності
- Код: 1296
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Cardinal
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Cardinal. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на магніт |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі - 13.5х10.5х2 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Прозорі відділення під документи формат А5 і доп |
![]() |
6 відділень для карток |
![]() |
3 відділення під гроші 1 на блискавці |
![]() |
Монетниця на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 026 ₴

















