Бордовий жіночий шкіряний гаманець лаковий на магніті, Baliya
- Немає в наявності
- Код: 1294
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожаный лаковый кошелек Baliya
Новый кошелек - женский аксессуар, и новый формат. Выполнен из натуральной кожи, поверхность покрыта лаком и с рифленым отливом. Такой кошелек подойдет для смелых и уверенных в себе, а так же будет отличным подарком для близкого вам человека.
Что необходимо знать?
![]() |
Удобный и современный. |
![]() |
Плотная натуральная кожа, |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 18 ×3×9.5 см. |
![]() |
Закрывается на магнит |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Китае |
![]() |
Карман поцелуйчик Качественная фурнитура |
![]() |
6 отделов под карты, 5 - под деньги, 1 на молнии. и доп карман. |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baliya |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 684 ₴

















