Жіночий шкіряний гаманець портмоне купюрник Бордовий, Cardinal
- Немає в наявності
- Код: 1293
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий шкіряний купюрник Cardinal
Новий жіночий гаманець - аксесуар, та надійний помічник. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня покрита лаком і з рифленим відливом. Такий гаманець буде відмінним помічником для себе, а так само буде відмінним подарунком для близької вам людини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і Стильний. |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5 ×2×9 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
11 відділів під карти, 2 - під гроші, 2 на блискавці і доп кишеню |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 855 ₴

















