Червоний шкіряний жіночий гаманець на магніті, cardinal
- Немає в наявності
- Код: 1291
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий шкіряний гаманець на магніті
Жіночий маленький гаманець Cardinal з натуральної шкіри. Такий гаманець виконаний з натуральної лакованої шкіри, Шви рівні, фурнітура золото. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 11.5 ×8×3 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Якісна золота фурнітура |
![]() |
5 відділів під карти, 3 відділень під гроші, 1 фото вікно і відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 741 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.

















