Шкіряна сумка Guecca Поясна 2в1 18 × 5 × 13 см Коричнева
-35%
- Готово до відправки
- Код: 1289
1 083 ₴
704 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика сумка на пояс і через плече
Поясна жіноча шкіряна сумка. Невелика стильна, лаконічна, але містка, Сумка поєднуватиметься з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Сумка 2в1 |
![]() |
Розмір — 18×5×13 см. |
![]() |
Суворий класичний дизайн |
![]() |
Ланцюг на плечі 125 см і поясний ремінь у комплекті |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Одне відділення всередині |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
- Ціна: 704 ₴


















