Жіноча шкіряна сумка Чорна валізка, Mariposa
- Немає в наявності
- Код: 1288
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Mariposa
Жіноча сумочка з натуральної шкіри. Виконана в невеликому розмірі, валізка. Дуже зручна і компактна. Буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення і з боків на магніті |
![]() |
Розмір— 20*17*11.5 см |
![]() |
Стильний сучасний дизайн |
![]() |
Ремінь 145 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається на клапан і блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 50 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 539 ₴

















