Жіноча шкіряна сумка, Сіра Guecca
- Немає в наявності
- Код: 1286
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Шкіряна Сумка-клатч ? - Так! Вона стильна, лаконічна, приваблива середнього розміру і містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має строгий класичний стиль.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний розділений на 2 частини 2 кишені на блискавці всередині |
![]() |
Розмір — 26×20×6см. |
![]() |
Ключі гаманець телефон - Без проблем! |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ремінець 65 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку, зовнішній і задній кишені на блискавці |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 482 ₴

















