Жіночий шкіряний рюкзак Guecca Темно зелений
- Немає в наявності
- Код: 1282
1 311 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак Guecca
Жіночий шкіряний рюкзак. Виконаний з якісної натуральної шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку з двох сторін |
![]() |
Розмір— 28*22*12 см |
![]() |
Стильний, молодіжний дизайн |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Виконаний у кольорі красивому |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Має місткі розміри |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 1 311 ₴

















