Шкіряна жіноча сумка Mariposa 26 х 21 х 5 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1280
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крута жіноча шкіряна сумка
Жіноча трендова сумочка з натуральної шкіри. Матиме шикарний вигляд у ручках будь-якої дівчини або жінки. Витончена та модна модель буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення та додаткові кишені |
![]() |
Розмір — 26*21*5 см |
![]() |
Сзади карман на магните |
![]() |
Два ремені в комплекті короткий 70 см і довгий 140 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Усі строчки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 596 ₴















