Невелика жіноча сумка з натуральної шкіри Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1279
2 280 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка
Жіноча стильна, класична сумка з натуральної шкіри.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення з перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір— 27*22*11 см |
![]() |
Строгий класичний дизайн |
![]() |
Два ременя в комплекті 110 см і 65 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру (лайка) |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку під ним, ззаду дод. карман на блискавці |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Овчина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 280 ₴

















