Спортивна чоловіча сумка Nike
- Немає в наявності
- Код: 415
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна чоловіча сумка
Чоловіча велика барсетка. Виконана з високоякісної штучної шкіри, добре прошитий, рівні шви. Гладка і м'яка на дотик. Значок вишитий міцними нитками. У неї помістяться документи, гроші, ключі, візитні і кредитні картки, мобільний телефон та інші дрібні предмети для повсякденного використання.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ і доп кишеню |
![]() |
Розмір - 23*20*7 см |
![]() |
Має середній розмір |
![]() |
Ремінь 140 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в спортивному стилі |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Встигни придбати чоловічу сумочку відмінної якості за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 342 ₴














