Чорна жіноча міні сумка
- Немає в наявності
- Код: 1270
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумочка жіноча
Невелика жіноча сумочка, стильна і в той же час практична. Матеріал шкіра PU.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір - 18*12*6 см |
![]() |
Має невеликий розмір |
![]() |
В комплекті не знімний та регульований ремінь 110 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібло |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати сумочку відмінної якості за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 513 ₴










