Чоловіча сумка спортивна Nike, Синя
- Немає в наявності
- Код: 407
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужская спортивная сумка
Сумка выполнена из качественного оксфорда, легкая удобная современная для Спортивных людей. Внутри подкладка из полиэстера. В нее помещаются документы, деньги, ключи, визитные и кредитные карточки, мобильный телефон и прочие мелкие предметы. При желании можно постирать в машинке без отжима.
Главное о товаре
![]() |
Данная сумка имеет один основной отдел 2 наружных отдела |
![]() |
Размер - Д: 23 В: 20 Ш: 6 см, |
![]() |
Вместит все необходимые ключи, документы |
![]() |
В комплекте не не съемный но регулируемый ремень 125 см |
Что еще необходимо знать?
![]() |
Прочный материал |
![]() |
Оксофорд |
![]() |
Все строчки ровные |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати спортивний барсетку відмінної якості за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 513 ₴














