Жіноча стильна сумочка з сердечком, чорна
- Немає в наявності
- Код: 1267
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна сумочка з сердечком
З цим аксесуаром ваш образ стане незабутнім. Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Доповнить будь-який твій стиль.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 17*17*7 см |
![]() |
Закривається на магніт і блискавку під ним |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Усередині одне відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура в кольорі золота |
![]() |
Знімний ремінь 110 см |
![]() |
Щільна шкіра PU |
![]() |
Доповнить Ваш образ |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Напівкругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Універсальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
- Ціна: 570 ₴















