Чоловіча спортивна сумка червона Puma
- Немає в наявності
- Код: 409
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Puma
Чоловіча спортивна сумка-планшетка. На дотик приємна і гладка. Практичний, і при цьому чудово поєднується з будь-яким стилем одягу. Усередині сумка прошита щільною підкладкою. Регульований, міцний ремінь. Така сумка дуже подобається молоді, вона доступна за ціною і стане прекрасним варіантом на подарунок.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір— 22*18*7 см |
![]() |
Стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
Шкіра PU двокомпонентна |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Відділення всередині |
![]() |
Підкладка всередині |
![]() |
Всі рядки у рівному прошиті |
![]() |
Має місткі розміри |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 456 ₴

















