Маленька жіноча сумка на ланцюжку, Червона
-20%
- Готово до відправки
- Код: 1256
513 ₴
410 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумка на ланцюжку
Жіноча невелика сумка — відмінно доповнить ваш образ і підкреслить ваш стиль. Вона красива, стильна і якісна.
Що потрібно знати?
![]() |
Розміри 19*12*8 см |
![]() |
Закривається на відкидний клапан |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Одне містке відділення |
Чому вона?
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Ланцюг знімна 120 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Молодіжний дизайн |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 410 ₴












