Маленька чорна сумка через плече
ОСЕНЬ 2020
- Немає в наявності
- Код: 1265
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика сумка в класиці
Маленька жіноча сумка, Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Зручна і практична для повсякденного носіння, відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 25*15*5 см |
![]() |
Закривається на магніт |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Одне містке відділення і додатковий кишеню на блискавці |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблі |
![]() |
Знімний ремінь 120 см і ремінь на руку |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Класичний дизайн |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 570 ₴















