Жіноча невелика сумка на ланцюжку, чорна
ОСЕНЬ 2020
- Немає в наявності
- Код: 1264
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумка на ланцюжку
Жіноча невелика сумка — на ланцюгу. Вона красива, стильна і якісна. Буде відмінним подарунком для себе або близької людини
Що потрібно знати?
![]() |
Розміри 19*11*6 см |
![]() |
Закривається на магніт |
![]() |
Завдяки формі можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Одне містке відділення |
Чому вона?
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Ланцюг знімна 110 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Класичний стиль |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 741 ₴















