Жіночий клатч багет маленький 20*13*5.5 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1255
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна сумочка Багет
Кольори і незвичайна форма просто зачаровують з першого погляду. Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Доповнить будь-який твій стиль. Можна носити через плече, на плече і на згині ліктя або в руці.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 20*13*5.5 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура в сріблі |
![]() |
Знімний ремінь 110 см і ланцюг 40 см |
![]() |
Щільна шкіра PU |
![]() |
Доповнить будь-який образ твій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 513 ₴
















