Жіночий маленький гаманець Kendi Ніжно-рожевий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1224
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець візитниця Kendi
Жіночий маленький гаманець візитниця на кнопці. З відділенням на блискавці під безліч візиток, Виконаний з щільної, якісної штучної шкіри на м'якій основі. Вмістить все необхідне, поміститися в будь-яку жіночу сумку.
Що необхідно знати?
![]() |
Маленький гаманець |
![]() |
Завжди надійно і практично |
![]() |
Розмір моделі— 11*8*3.5 см |
![]() |
Зручно розмістити в сумці або на одязі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку і так само додаткові відділення на блискавку |
![]() |
11 для карт. 1 фото вікно, 1 відділ для грошей, 2 дод. відділу |
![]() |
Виготовлений з Якісного матеріалу |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 342 ₴

















