Яскрава жіноча голографічна бананка на пояс Синя
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 869
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка голографічна на пояс
Яскрава, голографічна поясна сумка жіноча. Має стильний, молодіжний дизайн. Має 2 основний відділ, на задній стороні кишеня на блискавці для маленьких речей. Фурнітура кольору золота.
Чому саме вона ?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 30х13х8. |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см,мінімальний 30 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
3 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 120 г |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 228 ₴
















