Велика сумка тоут з натуральна шкіри Чорного кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1247
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика шкіряна сумка
Жіноча Велика шкіряна сумка. Класична сумка відмінний аксесуар для повсякденного носіння і ділових зустрічей, незамінний помічник для файлів і папок.
Основна інформація
![]() |
Розміри довжина по середині 42*26*11 см |
![]() |
Всередині 2 основних відділення,перегородка на блискавці і додаткові кишені |
![]() |
Форма сумки Тоут |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А4 і А5 |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі |
![]() |
Ремінь макс. довжина 130 см, ручки 14 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або через плече. |
![]() |
Якісна натуральна шкіра |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 710 ₴

















