Жіноча сумка з натуральної шкіри, Чорна Galanty
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 684
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шкіряна
Выполнена из натуральной кожи. Данная модель универсальна ее можно носить как на плече, так и за ручку для переноски под разные образы.
- Она закрывается на молнию
- С обеих сторон по длине сумки небольшие карманы на молнии, так же выполняют дизайнерскую роль очень удачно подходят к данной модели
- Внутри удобно расположены 2 отделения так же 2 кармана на молнии и дополнительные отделения под кошелек или телефон
- На тыльной стороне сумки карман на молнии
- Так же имеется небольшой аксессуар в виде полукруга красивый стильный и яркий
- Дно сумки тверде на металевих ніжках, дасть можливість розмістити на будь-якій поверхні
Фурнітура: колір срібла
Довжина ручок 120
Ремінь: 120 см
Висота 28 см
Довжина 28 см
Ширина 10 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 596 ₴









