Рожевий маленький жіночий гаманець на кнопці Saralyn
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1240
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Saralyn
Маленький женский кошелек на кнопке. Имеет стильный и привлекательный дизайн, красиво и изысканно смотрится в руке. Фурнитура цвета серебро.
Почему именно он?
![]() |
Нежный и приятный на ощупь |
![]() |
Дополнит ваш образ |
![]() |
Размер модели — 13*9*2.5 см |
![]() |
Классический дизайн |
Дополнительная информация
![]() |
Карточки, деньги и визитки будут всегда под рукой |
![]() |
Закрывается на кнопку, наружный карман на кнопке |
![]() |
5 для карточек,1 фото окно и 1 для денег |
![]() |
Снаружи два отделения на молнии |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 130 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
| Виробник | Saralyn |
- Ціна: 456 ₴

















