Жіночий гаманець на блискавці Perfect For You Бордовий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1239
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець-клатч
Жіночий місткий гаманець на блискавці. Ніжний колір і дизайн.
![]() |
Щільний матеріал |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
Розмір моделі — 19×10×2.5 див. |
![]() |
Підійде для будь-якого віку
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
3 відділи для купюр, 11 кредитних карт,1 відділ для монет,1 фото вікно |
![]() |
Ремінь в комплекті |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 342 ₴

















