Жіночий великий гаманець на кнопці Fashion&Classic Рожевий
Новинка
-15%
- Готово до відправки
- Код: 1229
228 ₴
194 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець на кнопці Fashion&Classic
Великий жіночий гаманець зручний і приємний на дотик. Картки грошові кошти та монети завжди будуть зберігається в ньому. Середній жорсткості відмінної якості, якщо забруднилася легко відтерти вологою серветкою.
Що необхідно знати?
![]() |
Гарний дизайн |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×2.5× 9 див. |
![]() |
Підійде для будь-якого віку
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору золота, брелок соняшник (можна зняти) |
![]() |
3 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниці, 6 кред. карт |
![]() |
Невелика вага гаманця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Фотодрук |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 194 ₴

















