Маленький жіночий гаманець на блискавці, рожевий Forever young
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1227
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский кошелек на молнии
Женский маленький кошелек на молнии. Выполнен из плотной, качественной искусственной кожи. Вместит все необходимое и легко поместится в сумочку.
Почему он?
![]() |
Удобен и практичен |
![]() |
Легкий закрывается на молнию |
![]() |
Размер модели — 11*9*2.5 см |
![]() |
Поместиться в любой женской сумке |
Дополнительная информация
![]() |
Страна производитель Тайвань |
![]() |
Закрывается молнию |
![]() |
4 для карт, 2 отдела для денег, 1 отдел на молнии |
![]() |
Имеет рифленую текстуру |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 90 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 228 ₴

















