Жіночий гаманець на блискавці 11х9.5х3.5 см Чорний
Новинка
- Готово до відправки
- Код: 1226
188 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець
Женский небольшой и вместительный кошелек. Выполнен из плотной, качественной кожи PU. Вместит все необходимое и легко поместится в сумочку.
Что необходимо знать?
![]() |
Удобный дизайн |
![]() |
Надежно держит и защищает карточки и визитки |
![]() |
Размер модели — 11*9.5*3.5 см |
![]() |
Удобно разместить в небольшой сумке, портфеле |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване. |
![]() |
Закрывается на молнию и кнопку |
![]() |
8 карточек ,1 отдел для денег, монетница |
![]() |
Приятный на ощупь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 188 ₴

















