Маленький жіночий гаманець Forever Young 15*9.5*3.5 см Помаранчевий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1223
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець на кнопці c відділенням на блискавці Forever Young
Жіночий маленький гаманець на кнопці. З відділенням на блискавці, Виконаний з щільної, якісної штучної шкіри на м'якій основі. Вмістить все необхідне і легко поміститься в кишеню або сумочку.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і практичний |
![]() |
Надійно тримає і захищає картки та візитки |
![]() |
Розмір моделі— 15*9.5*3.5 см |
![]() |
Зручно розмістити в невеликій сумці, портфелі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку і додаткові відділення на блискавку |
![]() |
8 для карт. 1 фото вікно, 1 відділ для грошей |
![]() |
Монетниця на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forever Young |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Помаранчевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴


















