Жіноча сумка через плече 23*17*8 см коричнева
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1222
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка
Жіноча маленька сумка на магніті. Красива, стильна, легка на кожен день
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 23*17*8 см |
![]() |
Всередині 1 відділення, доп кишені на блискавці а так само зовнішній кишеню |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Має місткі розміри |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура у золотому кольорі |
![]() |
Ремінь 160 см |
![]() |
Милий дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 285 ₴















