Сумка планшетка через плече чоловіча Diweilu, чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1221
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече Diweilu
Виконана із щільної, якісної штучної шкіри, гладка і м'яка на дотик. Має значні розміри і підійде для будь-якого чоловіка. Безліч кишень розмістить всі необхідні речі. Всі фото є авторськими тому ви отримаєте точно такий же товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Закривається на клапан магніт і блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 25×5×23 див. |
![]() |
Приємна на ошупь |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
1 Основне відділення 2 відділення на блискавці, пару кишень всередині |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 150 см |
Відео огляду товару
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічої сумки в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 456 ₴

















