Чоловіча обкладинка для авто-документів з натуральної шкіри
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1218
158 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне обкладинка для документів
Що подарувати чоловікові?
Звичайно ж універсальний шкіряне портмоне для водійських прав,різних документів у вигляді пластикових карток.
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль |
![]() |
Натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі — 10.5×1×8 див. |
![]() |
4 прозорих відділень |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво в Україні |
![]() |
Підійде для біометричного паспорта |
![]() |
Для водійських прав |
![]() |
Для пластикових карт |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, тиснення |
- Ціна: 158 ₴















