Шкіряний гаманець на магніті Mario Dion Сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1214
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожаный женский кошелек Mario Dion
Женский вместительный кошелек Mario Dion из натуральной кожи красивый и привлекательный. Такой бесподобный, из кожи.
Что необходимо знать?
![]() |
Женский кошелек выполнен из натуральной кожи |
![]() |
Вместит все необходимое |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 18.5×2.5×10 см. |
![]() |
Закрывается на магнит |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване |
![]() |
Товар соответствует 100% фотографии |
![]() |
11 отделов под карты, отдел поцелуй |
![]() |
4 отделений под деньги, 1 отдел на молнии,2 отдела под сим карту |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario Dion |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 026 ₴

















