Валіза тканинна на 5 колесах 66×46×24+5 см 65 л Середня Бордова
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1210-2
2 100 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Середній
Сумка на колесах виготовлена з тканини Cordura 600D. Бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см. Зручності всередині — ремені для запобігання вмісту від ударів, додатковий відділ на блискавці. Усі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66×46×24(+5) см |
![]() |
5 окремих коліс, додаткову підніжку, щоб валіза була рівною |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути по всій конструкції |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 600D |
![]() |
Вбудований кодовий замок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 5 коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 2 100 ₴
















