Великий тканинний валізу чорно помаранчевий на 5 колесах, Bonro
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1211-11
3 060 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Великий
Сумка на колесах виконаний з тканини Cordura 600D. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має Додаткове розширення на 5 див. Зручності всередині - ремені для захисту вмісту від ударів, додатковий відділ на блискавці. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 76×28+(5)×50 див. |
![]() |
5 окремих коліс, додаткову підніжку що б чемодан стояв рівно |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути по всій конструкції |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 600D |
![]() |
Вбудований кодовий замок |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 5 коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 90 л |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 060 ₴

















