Жіноча середня шкіряна сумка Чорного кольору Diary Klava
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1202
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру
Лаконічна, стильна сумочка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ переділений перегородкою на блискавці і дод. кишені |
![]() |
Розмір - 25.5*18*10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя (145 і ланцюг 70 см ) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібло |
![]() |
Виробник використовує якісну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diary Klava |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 425 ₴














