Жіноча Шкіряна сумка квадратна Serena 20х20х8 см Сіра
Новинка
-15%
- Готово до відправки
- Код: 1198
1 482 ₴
1 260 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Шукаєте класну шкіряну сумку? Дана модель для повсякденного життя, ділових зустрічей і побачень. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір— 20*20*8 см |
![]() |
Всередині основне відділення ,кишеню на блискавці і дод. карман |
![]() |
Є регульований ремінь,макс 145 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Всередині підкладка |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно, |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serena |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 260 ₴
















