Шкіряна сумка Balenciaga квадратна Guecca Червона
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1197
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Balenciaga
Шукаєте класну шкіряну сумку? Дана модель для повсякденного життя, ділових зустрічей і побачень. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Всередині 2 основних відділення , 1 кишеня на блискавці і додатковий кишеню.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір— 17*17*9 см |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є 2 ременя: з ланцюжком 60 см і макс 150 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Всередині основне відділення , потаємні кишені для дрібниць. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 254 ₴

















