Тканинний Валізу Aidiefei 50 л, Синій
- Немає в наявності
- Код: 1245
810 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Валіза Aidiefei для далеких поїздок Невеликий
Сумка на колесах Aidiefei строгий стиль і нічого зайвого Виконаний з щільної тканини Cordura 900. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Посилені задні колеса для надлишку ваги всередині Валізу закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві дуже міцні для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×34×22 див. (+5 см розширення) |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний щільний матеріал, Безліч відділень |
![]() |
Вбудований кодовий замок |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 810 ₴

















