Жіноча шкіряна сумка Glanty М'яка лазерна 30 х 22 х 9 см Салатова
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 893
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня лазерна шкіряна сумка
Дана модель стильна, лаконічний і місткий. Сумка буде поєднуватися з будь-яким одягом, добре буде виглядати в діловому стилі або вечірньому варіанті.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана з м'якого лазерного замша |
![]() |
Має місткі розміри |
![]() |
Розмір моделі Д 30 До 22 Ш 9 см |
![]() |
1 шкіряний ремінь 120 см, 1 ремінь з ланцюгом |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Сумка добре прошита, строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку під клапаном магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Етнічний |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Салатний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 368 ₴
















