Сумка жіноча натуральна шкіра Maryam Крокодил 30 × 20 × 10 см Бронзова
- Немає в наявності
- Код: 1089
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Крокодил Туреччина
Сумка Крокодил? - Так! Вона стильна, лаконічна, приваблива середнього розміру але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має строгий класичний стиль. Виконана в модельному ряді 2020. Рифлена на дотик.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний розділений на 2 частини |
![]() |
Розмір — 30×20×10 див. |
![]() |
Сумісна з форматом А5 Ключі гаманець телефон - Без проблем! |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан-магніт, а також на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 1 710 ₴

















