Рюкзак під ноутбук з USB Сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1183
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний яскравий молодіжний надійний
Великий, місткий розмір, вмістить все необхідне щільний на дотик з USB шнур в комплекті
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Водовідштовхуючий матеріал, 2 зовнішні кишені |
![]() |
Розміри 41* 31* 10 см |
![]() |
Безліч відділень усередині і кишеню під ноутбук |
Що в комплекті?
![]() |
Регульовані лямки |
![]() |
Підійде для прогулянок ,тренувань і поїздок |
![]() |
Всередині підкладка, розділений на 2 частини |
![]() |
Закривається на блискавку , бічні кишені |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
- Ціна: 627 ₴

















