Спортивний рюкзак Just Do It Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1177
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний
Прикольний , молодіжний рюкзак. Великий, місткий розмір.
Що необхідно знати?
![]() |
Завжди комфортно і практично |
![]() |
Відмінний матеріал |
![]() |
Розміри 42 * 26* 15 см |
![]() |
Підійде будь-якій віковій групі |
Що в комплекті?
![]() |
Регульовані лямки |
![]() |
Підійде для прогулянок ,тренувань і поїздок |
![]() |
Всередині підкладка |
![]() |
Закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Каркасний рюкзак | False |
| Наповнення | False |
| Ортопедичні властивості | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | набір |
- Ціна: 570 ₴

















