Жіноча шкіряна Чорна сумка Guecca
- Немає в наявності
- Код: 1175
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Guecca
Стильна, лаконічна, містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ переділений перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір— 23*18*10.5 см |
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Ремінь в комплекті: 140 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, 4 металевих ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, ззаду і спереду дод. карман на блискавці |
Відео огляд товару
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 653 ₴

















