Жіночий маленький шкіряний гаманець Cardinal Бордовий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1173
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий матовий гаманець зі шкіри Cardinal потрійного складання
Жіночий невеликий, місткий матовий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору срібла.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість . |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі— 9*12*3 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору срібла. |
![]() |
3 відділи для купюр, 5 для кред.карт ,1 фото вікно,1 для дріб'язку. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
- Ціна: 969 ₴

















