Жіночий шкіряний гаманець на магніті Cardinal 14×9.5×3.5 см Червоний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1170
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий матовий невеликий гаманець
Новий, дизайнерський аксесуар. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня приємна на дотик. Такий гаманець підійде для будь-якого способу буде поєднуватися з будь-яким стилем.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 14×9.5×3.5 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
7 відділів під карти, 2 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці,4 кишеньки і 1 фото вікно |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 140 ₴

















