Велика жіноча сумка натуральна шкіра, Рожева Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1167
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка великого розміру
Велика м'яка, шкіряна сумка. Вона стильна, лаконічна, велика і містка.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має всередині клатч,який відстібається |
![]() |
Розмір — 36×25.5×11 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ручки 20 см, ремінь 160 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Місткі відділення |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 368 ₴

















