Сіра жіноча сумка з натуральної шкіри Mariposa
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1166
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумка Mariposa
Дівчата без сумочки відчувають себе, як без рук, адже в неї можна покласти все найнеобхідніше: телефон, ключі, косметику і гроші. Якщо ви хочете мати якісний аксесуар невеликого розміру, зверніть увагу на дану модель. Сумка з натуральної м'якої шкіри — легка, зручна, сучасна.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, натуральна шкіра |
![]() |
Розміри : 22*17*8 см |
![]() |
Сумка лаконічного кольору, фурнітура виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
В комплекті ремінь з регулюванням довжини 70 см і 140 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Дно сумочки розширюється з допомогою блискавки (див. фото) |
![]() |
У сумці 1 основне відділення, перегородка на блискавці |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на блискавку |
![]() |
Так само додаткові кишені всередині і зовнішній кишеню на блискавці. |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 653 ₴

















