Жіночий шкіряний сумка - портфель Guecca Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1164
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка Guecca 2в1
Жіночий шкіряний сумка-рюкзак. Виконаний з якісної натуральної італійської шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір— 30*27*11 см |
![]() |
1 основне відділення ,всередині переделено перегородкою ,додаткові кишені |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Рюкзак виконаний у кольорі красивому |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Має місткі розміри |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 254 ₴

















