Рюкзак-Сумка Guecca Натуральна шкіра 2в1 Золотий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1163
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка Guecca 2в1
Жіночий шкіряний сумка-рюкзак. Виконаний з якісної натуральної італійської шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку з двох сторін |
![]() |
Розмір— 23*20*10 см |
![]() |
3 основні відділення на блискавці |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Має місткі розміри |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Золотистий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Відділення | 3 основних |
- Ціна: 969 ₴
















